Novosti

KORAK DO POTPUNOG PREOKRETA

Utakmica 1. lige Slovenije između VK "Borac" i VK "Ljubljana Slovan"  je završena rezultatom 11:9 u koristi gostiju iz Ljubljane.

U odličnoj utakamici, koju su gosti odlično otvorili i u prvoj četvrtini poveli 6:2, činilo se da je utakmica odlučena već u prvoj četvrtini. Međutim mladi igrači VK "Borac" su već od druge četvrtine zaigrali bolje,  te su u više navrata bili na korak da se potpuno vrate u utakmicu. Nakon što je druga četvrtine završena nerješeno, a treću četvrtinu borčevci dobili u svoju korist, rezultat na početku zadnje četvrtine je glasio 11:9 u korist gostiju, što će se ispostaviti da je i konačan rezultat utakmice.
I pored mnogobrojnih prilika i šuteva na gol, naši igači nisu uspjeli postići gol u zadnjoj četvrtini.
Čestitamo ekipi Ljubljana Slovan na zasluženoj pobjedi.

Sportski pozdrav prijateljima iz Ljubljane.