Novosti

Priznanja odborniku Laziću i Gradonačelniku

Odborniku Saši Medi Laziću ( Саша Лазић Медо) plaketa "BORČEVAC", Gradonačelniku Drašku Stanivukoviću "ZAHVALNICA".
Na svečanom otvaranju 5. međunarodnog vaterpolo turnira "Borac KUP 2021" u organizaciji Vaterpolo kluba "Borac", naš Klub je uručio jednu plaketu i jednu zahvalnicu.
Plaketa "BORČEVAC", koja predstavlja najveće priznanje našeg Kluba je uručena odborniku Grad Banja Luka gospodinu Saši Medi Laziću, koji je od samo početka reaktiviranja Vaterpolo kluba "Borac" podigao glas i svaki put iskoristio priliku da ukaže na jedinstven slučaj statusa našeg Kluba, kojem se još uvijek zabranjuje da igra matična prvenstva Republike Srpske. Pored toga Saša je gotovo u svakoj prilici pomogao u radu i afirmiciji Kluba ali i vaterpola u našem Gradu i zemlji.
HVALA MEDI!
Gradonačelniku našeg Grada gospodinu Drašku Stanivukoviću smo uručili "ZAHVALNICU", za doprinos u funkcionisanju našeg Kluba, te pomoć u borbi za status Kluba.
Zahvaljujemo se Gradonačelniku!

© 2018 Vaterpolo Klub Borac. Sva prava zadržana. Powered by Milišić Đorđe & BLMedia