Novosti

Predstavnici SD "Borac" podržali VK "Borac", Vaterpolo klub Ljubljana Slovan i VK Invictum Sarajevo uručene Zahvalnice

Borac i Banja Luka, jedna duša a nas dvoje ili obično vole borčevci reći naš klub naš grad. Borac je kroz razne sportove ispisao istoriju i postao brend našeg Grada i najveća sportska porodica crveno plave boje u našem Gradu. Evropske titule, trofeji, veliki sportisti ...
Inicijativa za registraciju SD "Borac" je napravljena, a možda puno važnije od svega toga je uzajamna podrška borčevih kolektiva koja ja temelj zdrave priče. Zahvaljujemo se predsjedniku inicijativnog odbora Nenada Taliću, predstavniku rukometnih klubova Darku Saviću kao i košarkškom predstavniku Milanu Djajiću, ali i ostalim borčevim predstavnicima koji su nam dali podršku.
SVI SMO MI BORAC!
Posebno smo se zahvalili sa obzirom na intenzitet saradnje i sličnom filozofijom razvoja Klubova našim sportskim prijateljima iz Ljubljane (Slovan Ljubljana) i Sarajeva (Invictum) kojima smo uručili Zahvalnice.
AJ BORAC ??

© 2018 Vaterpolo Klub Borac. Sva prava zadržana. Powered by Milišić Đorđe & BLMedia